FOTOVOLTAIKA - solarservis

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

FOTOVOLTAIKA

Vzhľadom k   veľkému záujmu o   fotovoltaické   systémy   v   dnešnej   dobe   už existuje veľa   výrobcov a predajcov na trhu . Niektorí sa vybrali smerom nízkej ceny a tí serióznejší smerom kvality. My sme si vybrali smer kvality, nakoľko sa nejedná o malé investície a preto musí systém správne fungovať.
Laik   si ťažko  vie vybrať  svoje ideálne   technické riešenie, a preto Vám pomôžeme.
Ponúkame   exkluzívné   dobré  a  osvedčené fotovoltaické panely vynikajúcej   kvality,  odskúšané   mnohými zákazníkmi na svete, odvodené   z   najznámejších   a   najväčších   výrobcov   na   svete .
Vždy   sa   snažíme ,  predstaviť Vám   nové ,  inovatívne   riešenia .
Dovoľujeme   si   Vás   upozorniť   na   naše nové   riešenia, ako sú   napríklad naše   tradičné   fotovoltaické   systémy ,  balkónový   fotovoltaický   systém ,  vysoko   imaginatívny   Solar   Cube  a fotovoltaické prístrešky pre autá.
Vlastná slnečná elektráreň, značne zníži platby za elektrinu najbližších 25 rokov (v praxi o 50% až 80%)
Vďaka našim kvalitným fotovoltaickým panelom máte istotu bezchybného fungovania a výroba garantuje až 25 rokov rovnaký výkon. Záruka 10 rokovHybridný systém

Cieľom nášho nového produktu Hybridu je dosiahnuť ešte viac elektrickej energie s fotovoltaických modulov. Osobitne navrhnuté hybridy  polykryštalické FV moduly s 300 Wp, ktoré sú chladené priebežne v špeciálnej  zadnej doske.
Chladiaca kvapalina prúdi v kanáloch zadnej dosky udržuje  FV panely pri nízkej teplote, takže ani v lete sa neprehrieva, ale udržuje sa teplo na ideálnej pracovnej úrovni. Vďaka tomuto riešeniu je výrobná kapacita modulov vyšia najmenej o 25%, chladiaca kvapalina sa využíva zároveň na ohrev teplej vody.
Jednotka 2 m
2  má polovičnú kapacitu generátora tepla než bežné solárne panely o rovnakej veľkosti. Systém z 5-tich jednotiek s elektrickým výkonom 1,5 kWp vyrobí dennú potrebu teplej vody 300 litrov.
V konštrukcii viacerých fotovoltaických panelov, nemusia byť chladiace dosky na všetkých paneloch, aby nebol prebytok horúcej vody, takže moduly sú k dispozícii tiež bez zadnej dosky kolektora.
Solárny   prístrešok pre autá

Odporúčame :  pre  domy  a   inštitúcie    1 - 130   automobilov   s   kapacitou   1,9   kWp   na   500   kWp .
Prístrešky   pre   auto  s  fotovoltaickým   systémom
Nosná   konštrukcia   je   vyrobená   zo smrekového   dreva odolná   proti   poveternostným   vplyvom s   dlhou   životnosťou .
Strešná   krytina  s fotovoltaických  polykryštalických   modulov   od   240   Wp   s   25   ročnou   zárukou.
Súčastou sú    /   Growatt   /   Fronius   striedače a meniče napätia   s   5   ročnou zárukou
Systém je   možné zostaviť   na akomkoľvek   podklade   ( napr.  Štrk ,  dlažobné   kocky ,  betón ,  pôdy ,  atď .).
Plánovanie,   schválenie , prevedenie  podľa   potreby .
 Ak   je   to   potrebné,   môžu sa použiť fotovoltaické panely s vyšším výkonom .
Balkónový systém Yoe


Vaša vlastná elektráreň - Yoe
Vybudovať, pripojiť a okamžite ušetriť peniaze!
S Yoe prúd tečie priamo zo slnečného svetla do vašej domácnosti
Ako to funguje?
Yoe slnečná sústava vyrába prúd zo slnečného žiarenia priamo do zásuvky a môžete si tak znížiť účet za elektrinu asi o 25 až 30 percent. Jednoduchá inštalácia, kábel modulu meniča sa jednoducho zasunie do zásuvky v stene. Instant zo slnečného žiarenia posiela prúd do domácej siete a tím spomaľuje elektromer.
Zodpovedajúce konzoly sú súčasťou celého systému, s troj ročnou zárukou. Môžu sa pridať zariadenia na ukladanie energie. Skladovanie energie tiež zaisťuje, že prúd vyrobený cez deň, je k dispozícii v noci napr. pre televíznu šou.
Systém je dodávaný kompletný a skladá sa z troch častí: Solárny modul, vstavaný  menič a montážny systém.
Používame moduly a meniče kvalitné a dobre od známych výrobcov. Výrobcovia panelov ponúkajú 10 ročnú záruku na 90% a 25 ročnú záruku na 80% z minimálneho príkonu. Výrobca meniča poskyuje záruku 20 rokov.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky